Gizlilik ve Güvenlik

Genel olarak
herhangi bir sitede Yeşil Atölye logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’i kontrol etmeniz ve gerçekten Yeşil Atölye’ye ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İçerik sahteciliği; kullanıcının bir web sitesindeki belirli içeriğin meşru olduğuna ve bu içeriğin harici bir kaynağa ait olmadığına inandırılmasını sağlayan bir saldırı tekniğidir. Son kullanıcı, içeriğinin meşru ve doğru bir kaynaktan geldiğini tespit etmekle yükümlüdür. Web sitemize erişirken tarayıcınızın adres çubuğundaki URL resimde görüldüğü şekilde olmalıdır.

Yeşil Atölye tarafından sağlanan hizmetleri kullanmakla, bazı kişisel bilgilerinizi Yeşil Atölye’ye vermeyi kabul etmektesiniz. Web Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ancak; Yeşil Atölye hizmetlerinden yararlanacaksanız web sitemize üye olmanız, ilgi ve yaşam alanınızla ilgili bazı kişisel bilgilerinizi tarafımıza vermeniz talep edilmektedir.

Bu kişisel bilgiler, KULLANICILAR’ı daha iyi tanımak, kullanıcı tercihlerini daha yakından takip edebilmek, daha iyi hizmet sunabilmek ve SİTE etkinlikleri ile yenilikleri hakkında Kullanıcıları haberdar edebilmek amacıyla istenmektedir. Elde edilen tüm bu kişisel bilgiler, Yeşil Atölye veri tabanında gizli olarak saklanmaktadır. Ticari amaçlarla 3.kişi veya kuruluşlarla paylaşılamaz. Yeşil Atölye, verdiğiniz bilgileri dilediği sürece, bilgiler tarafınızdan silinse dahi saklayabilir. Bu bilgiler tarafımızdan saklanmakla beraber, 3. Şahıs ve diğer üyelerle ancak izniniz ve Kullanım Koşulları doğrultusunda paylaşılacaktır.

Herhangi bir zamanda sitemizi ziyaret ettiğinizde web sunucumuz tarayıcınızın bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder. Yeşil Atölye, kullanıcıların kişisel bilgilerini, profillerinin belirlenmesi, hizmet kalitesinin arttırılması amacıyla saklar ve kullanır:

  • Belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek,
  • Karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak,
  • Dilediğiniz ürünlerden, hizmetlerden ve promosyonlarımızdan haberdar edilmenizi sağlamak.

Size ait bilgiler ( Üyelik Bilgileri, Fatura/Teslimat Adresi) Hiçbir Şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz

Bilgilerinizin resmi makamlarla paylaşılması

Tarafımıza verdiğiniz bilgiler herhangi bir yasaya veya yürürlükteki mevzuata aykırı şekilde kullanılmayacak olmakla beraber, yasanın gerekli gördüğü hallerde ve yetkili makamlar tarafından usulüne uygun olarak talep edildiği takdirde yetkililere iletilecektir.

Diğer sitelere link

Yeşil Atölye tarafından reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine sağlanan linklerde, bu sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden firma sorumlu değildir.

Telif Hakları / Copyright

Bu web sitesinde sergilen tüm ürünler üzerindeki yasal haklar “Yeşil Atölye” tarafından veya sergilenen ürünün/ materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur.

Yeşil Atölye tarafından ayrıca ve açıkça izin verilmediği takdirde, web sitesinde yer verilen hiçbir materyal, internet başta olmak üzere radyo-televizyon, uydu ve kablo gibi telli veya telsiz yayın yapan kuruluşlar vasıtasıyla veya dijital iletim de dahil, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlar ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla herhangi bir araçla kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dahilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde yayınlanamaz, çoğaltılamaz.

Sitede eriştiğiniz herhangi bir içeriğe ve bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan video, tarif, metot, kod, program, görsel ve sair fikri mülkiyet ürünlerine ilişkin (açıkça telif haklarının devredildiğinin belirtildiği durumlar hariç) yalnızca şahsi kullanım hakkınız vardır.

Bu sitedeki herhangi bir materyalin izinsiz kullanımı ulusal ve uluslararası mevzuat hükümleri ile korunur.

Gizlilik ve Güvenlik Politikasının Değiştirilmesi

Bu sayfada yer alan gizlilik ve güvenlik bilgileri, web sitemize yeni özellikler eklendikçe veya kullanıcılarımızın önerileri doğrultusunda yeniden ve önceden herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın düzenlenebilir ve güncellenebilir. Lütfen web sitemizde yer alan bu bilgileri periyodik olarak kontrol edin.