Yosun Paneller ile doğayla bütünleşmeye ne dersiniz ?

    Hollanda, Almanya, Fransa, İspanya gibi Avrupa ülkelerinin yanı sıra Latin Amerika ve hatta Japonya’da da sıkça kullanılan bu sistem artık Türkiye'de! %100 Doğal olan bu Yosunların hiç bir bakım ihtiyacının olmaması ve ilk günkü tazeliğini uzun süre korumaları nedeniyle trend dikey sistemler arasındaki yerini almıştır.

    Son derece dekoratif olmasının yanı sıra , yüksek ses frekanslarını absorbe etmesi, bulunduğu yerin hava kalitesini arttırması, yanmaya karşı stabil oluşu ve anti-alerjik yapısıyla da kısa zamanda vazgeçilmez ürün grupları arasına girmiştir.

Duvarlarınıza bir şans tanıyın!

İskandinav Ormanlarından toplanan, %100 Doğal yosunlar ile yapacağımız tasarımlarla sizlere sıra dışı bir deneyim sunuyoruz. Tasarımlarımızda kullanmış olduğumuz mumyalanmış yosunlar ile 8 yıl boyunca ilk günkü tazeliğinde kalabiliyor.

Peki nedir bu mumyalanmış yosun?

    Tasarımlarımızda kullandığımız bitki ve yosunların tümü %100 doğal ve gerçektir. Bu yosunlar özel bir işlemden geçirilerek mumyalanan bitkilerdir. Bu işlemle beraber bitkiler özsuyunu hücre çeperinde hapsediyor ve yosunlarımız bozulmadan 8 yıl boyunca ilk günkü tazeliğinde kalabiliyor. Aşırı nemli ortamlar haricinde, ışık görmeyen tüm iç mekan alanlarda yosun duvar uygulaması yapabiliyoruz. Dış mekanda yapılacak yosun duvar uygulamalarını hava şartlarından dolayı hızlı bir şekilde deforme olacağından tavsiye etmiyoruz!

Yosun Duvar Uygulama Örnekleri