Hakkımızda; Yeşil Atölye; yaşam alanlarını doğa ile buluşturmaya 2014 yılında başlamıştır. Peyzaj mimarisi ve çevre düzenlemesi ana başlıkları altında; YEŞİL'in oduğu her alanda mimari çözümler sunabilen, üretebilen, yenilikçi, çevreye karşı duyarlı, güçlü empati ilişkilerine sahip eğitimli kadrosuyla faaliyet gösteren bir firmadır.

Vizyon: Yeşil Atölye olarak 2014 yılında çıktığımız bu yolda, peyzaj mimarlığının tüm alt iş kollarında hizmet vermekteyiz..Ana prensibimiz;sürdürebilir,çevre dostu projeler tasarlayarak,doğayı yeniden onarmak ve kaybedileni geri kazanabilmektir..Bu düsturda tasarlamış olduğumuz tüm projelerimizde dünya standartlarını göz önünde tutarak, hizmet kalitemizi hep bir adım öteye taşımak olacaktır..

Misyon:
  • Sektördeki gelişmeleri ve uygulamaları yakından takip ederek; hızlı, kaliteli, çevreye duyarlı ve peyzaj çalışmaları yapabilmek.
  • Peyzaj Mimarlığı disiplininin dünya standartlarına getirilmesine katkıda bulunmak.
  • Peyzaj Mimarlığı ve mesleğinin saygınlığının arttırılması ve bu alanda oluşmuş olan olumsuz ön yargıyı ortadan kaldırabilmek.
  • İş güvenliğine ve çevre koşullarına uygun çalışma ortamları yaratarak en yüksek kalite standartlarında hareket edebilmek.
  • Ülkemizin koşullarına uygun olan yabancı bitki türlerini projelerimizde kullanarak,ülkemizin bitki çeşitliliğine artı değer katabilmek.